KARİYER - Profire

İçeriğe git
Mevcut iş imkanlarını bulabileceğiniz kariyer sayfamıza hoşgeldiniz.

Firmamız en gelişmiş yangın koruyucu ve önleyici ürünleri, ısı yalıtım malzemeleri ve endüstriyel kaplama ürünlerini imal etmekte olan uluslararası grup firmalarının distribütörüdür. Ayrıca bu ürünlerin ticari, endüstriyel ve yüksek katlı yapılarda, tüneller, petrokimya ve diğer endüstriyel tesisler için kurulum montajcısıdır.

Pasif yangın önleyici sistemler teknolojisindeki ilerlemelerde liderlikten etmekten keyif aldığımız gelişmeye devam eden ve zorlu bir çalışma ortamı öneriyoruz. Ürünlerimiz üstün müşteri hizmetleri ve tecrübeli teknik personeller tarafından desteklenmektedir.

Her etki bir tepki gösterir. Bir düşünce kıvılcımı tetikleyebilir. Bir adım yeni bir keşfe öncülük edebilir. Bir buluş milyonlarca insanın canını kurtarabilir. Aldığınız her karar bu olasılıklarla doludur. Geleceği geliştirmeyi seçin. Gelin bir sonraki büyük adımınız için aramıza katılın ve potansiyelinizi tam olarak keşfedin.

Profire’da Çalışmanın Avantajları Nelerdir?
Fark yaratmak için güce sahip olacaksınız!
Para ve iş güvenliğine sahip olacaksınız!
Diğer yetenekli insanlar ile birlikte çalışacaksınız!
Birçok seçeneğe sahip olacaksınız!

E-mail ile bize ulaşarak süreci başlatabilirsiniz; info@profire.com.tr

Lütfen ek olarak dosyaya özgeçmiş dosyanızı, mail konu alanına başvurduğunuz pozisyonu ve mail içeriğine amacınızı ve sizin hakkınızda bilgiler veren bir niyet mektubu ekleyiniz. Takımımıza katılma isteğiniz için teşekkür ederiz.
TELİF HAKKI © 2014-2017 PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TELİF HAKKI © 2014-2017
PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İçeriğe dön