Yangın Koruması - Profire

İçeriğe git
NÜKLEER ENERJİ SİSTEMLERİ
KM1 Kablo Koruması

Kablo tepsi ve kablolarına KM1, yangından korunma sistemi, nükleer santraldeki yangın tehlikelerinin karşılanması için özel olarak geliştirildi. Bir saatlik ve üç saatlik standartlara sahip olan KM1, eşdeğer kapasiteli ve koruma süresi olan bir yangın bariyeri için en düşük amperlik azaltıcı faktörlerden birine sahiptir.

ABD ve Kore'de 29 nükleer enerji santraline kapsamlı bir şekilde tedarik edilmiş ve donatılmıştır. KM1, müşteriye güvenilir bir yangın koruma sistemi sunmaktadır.

Temel Özellikler
  • Kapsamlı test edilmiştir
  • Kurulumu kolay
  • Çıkarılabilir şekilde tasarlanabilir
  • Özel tasarlanmış olabilir
DARSHIELD
Darshield, hazır erişimi zorunlu olan vanalar, aktüatörler ve kontrol dolapları gibi belirli bitki ürünlerine yönelik sağlam bir pasif yangın koruma ünitesidir. Darshield tasarımı petrokimya endüstrisinde başlıca referanslara sahiptir ve bu nedenle en zorlu ortamlara uyum sağlamada kanıtlanmış bir üne sahiptir.

Temel Özellikler
  • Uzun süreli istismara dayanabilecek sağlam ve dayanıklı
  • Koruyucu ekipmana kolay ve hızlı erişim sağlar
  • Çok kapsamlı test edilmektedir.
  • 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Yüksek Sınıf Fabrikasyon
Darchem tasarımı ve imalat mühendisliği uzmanlığıyla Darchem en yüksek standartlara uygun ekipman temin edebilmektedir. Dar toleranslı ve yüksek dereceli malzemeler, Darchem temel becerilerinin en fazla kullanıldığı yerlerdir.
Çöp Konteynırları
Darchem, orta hacimli atık konteynırlarının temini için ideal bir çözüm olan imalat ve üretim mühendisliği becerisine sahiptir. Uygun otomasyon derecesine sahip bir üretim hücresi, yüksek kalitenin sürekli olarak üretilmesini sağlar.
Boru Tesisatı Sistemleri
Bazı uzman birim operasyonları ile daha karmaşık ve talep gören boru sistemleri Darchem Mühendislik tarafından araştırılmaktadır. Tasarım, imalat ve kurulum, yetkin proje yönetimi ile koordine edilerek, sistemin doğru ve zamanında olduğundan emin olabilirsiniz.
Petekli Ezme Pedleri
Düşen yük olasılığı bulunan her yerde, paslanmaz çelik bal peteği ezici ped bulunması, altındaki yere düşen ekipmanın hasar görmesini önleyebilir. Darchem ezici ped, enerji absorpsiyonunun kesin tahmini ile hem zemine hem de ekipmana garanti edilen maksimum bir güç verir.

Benzer şekilde, boru kırpma kısıtlamalarında boru kırılmasının enerjisini emmek için bir ezici ped kullanılır.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Kapsüllü Isı Yalıtımı

Havuz Minderleri

Yangın Koruması


TELİF HAKKI © 2014-2022 PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TELİF HAKKI © 2014-2017
PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İçeriğe dön